Kuchnia

Sercem hotelu Skansen Conference & Spa jest centralnie usytuowany budynek OGIEŃ, którego elewacja, dach oraz ściany wewnętrzne i sufit zostały wykonane z ciemnego łupka kamiennego tworząc niezwykle spójną i zjawiskową architektonicznie bryłę. Budynek wyróżniają dwie całkowicie przeszklone ściany elewacyjne, które otwierają się na otaczającą kompleks przyrodę oraz przybywających Gości. Są zaproszeniem i synonimem gościnności gospodarzy obiektu.

W budynku znajdują się dwa duże i dominujące w całej przestrzeni kominki o silnym charakterze znaczeniowym. Symbolizują domowe piece, które niegdyś w chłodne dni ogrzewały wiejskie chaty, pozwalały przygotowywać ciepłe posiłki i gromadziły wszystkich członków rodzinny w jednym miejscu.

Na parterze budynku zlokalizowany jest hol główny w którym znajduje się recepcja hotelowa oraz ekskluzywna restauracja a’la carte „Trzy Żywioły” serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Na piętrze znajduje się wielofunkcyjna sala konferencyjna, która pozwala na organizację konferencji, szkoleń i mniejszych wydarzeń specjalnych. Natomiast poziom -1 to strefa rekreacji w której skład wchodzi FOLKBAR z kręgielnią oraz bilardem, zaaranżowany w barwy i wzory nawiązujące do tradycyjnej kultury folkowej.

Z budynku OGIEŃ można bezpośrednio przejść zarówno do części widowiskowo-konferencyjnej znajdującej się w budynku SACRUM oraz części hotelowo-basenowej i rekreacyjnej zlokalizowanej w budynku WODA.

Kuchnia naszej ekskluzywnej Restauracji a ’la carte „Trzy Żywioły” oraz Restauracji Regionalnej oparta jest na najwyższej jakości, produktach dostępnych w regionie Mazowsza.
Dania przygotowane z świeżych, sezonowych i naturalnych składników zapewniają naszym Gościom niezwykłą podróż kulinarną, która zadowoli podniebienia najbardziej wymagających smakoszy.

Za jakość i smak znakomitych potraw tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej i włoskiej serwowanych w nowoczesnej odsłonie odpowiada ambitny szef kuchni.

Restauracja Regionalna czynna tylko w sezonie letnim

Uroczystości
Wesela
Restauracja a’la carte „Trzy Żywioły”
Restauracja RegionalnaNewsletter Newsletter