Apartament

Przestronny apartament dla 2 osób został zaaranżowany minimalistycznie w stylu skandynawskim. Posiada sypialnię z dwoma łóżkami, miejscem do pracy i łazienką z prysznicem, a także oddzielny pokój dzienny wyposażony w rozkładaną kanapę, w którym znajduje się aneks kuchenny i wydzielona jadalnia. Dodatkowa osoba dorosła w apartamencie w formie dostawki w cenie 120 zł/doba. Dodatkowe dziecko w formie dostawki do lat 12 w cenie 90 zł/doba. Możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego w cenie 50 zł/doba. Dziecko śpiące z rodzicami na łóżku do lat 4 — gratis. W apartamencie istnieje możliwość zakwaterowania łącznie 4 osób.

Panoramiczne okna sięgające od podłogi do sufitu sprawiają, że pokoje hotelowe są w naturalny sposób doświetlone, a otaczający budynek las wręcz przenika do pomieszczeń.

Apartamenty w Hotelu SKANSEN Conference & Spa są klimatyzowane i posiadają telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, kanapę, stolik kawowy oraz stół jadalny z czterema krzesłami.

Apartament jest przystosowany do potrzeb Gości niepełnosprawnych — prosimy o kontakt z recepcją naszego Hotelu w celu potwierdzenia dostępności.

 

 

APARTAMENT
za dobę
450 zł
klimatyzacja
telewizor LCD + radio
WiFi
biurko do pracy
telefon
kanapa
stolik kawowy
stół jadalny + 4 krzesła


Newsletter Newsletter