Apartament De Lux

Przestronny apartament De Lux dla 2 osób został zaaranżowany minimalistycznie w skandynawskim stylu. Posiada dużą sypialnię z dwoma łóżkami na antresoli oraz rozkładaną kanapą, biurkiem do pracy i łazienką z prysznicem. W oddzielnym pokoju dziennym znajduje się aneks kuchenny, wydzielona jadalnia oraz rozkładana sofa. Dodatkowa osoba dorosła w apartamencie w formie dostawki w cenie 120 zł/doba. Dodatkowe dziecko w formie dostawki do lat 12 w cenie 90 zł/doba. Możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego w cenie 50 zł/doba. Dziecko śpiące z rodzicami na łóżku do lat 4 — gratis. W apartamencie istnieje możliwość zakwaterowania łącznie 6 osób

Panoramiczne okna sięgające od podłogi do sufitu sprawiają, że pokoje hotelowe są w naturalny sposób doświetlone, a otaczający budynek las wręcz przenika do pomieszczeń.

Apartamenty w Hotelu SKANSEN Conference & Spa są klimatyzowane i posiadają telewizor LCD z radiem, bezprzewodowy Internet, biurko do pracy, telefon, kanapę, stolik kawowy oraz stół jadalny z czterema krzesłami.

 

 

APARTAMENT DE LUX
za dobę
520 zł
klimatyzacja
telewizor LCD + radio
WiFi
biurko do pracy
telefon
kanapa
stolik kawowy
stół jadalny + 4 krzesła


Newsletter Newsletter