Hotel

W budynku WODA Hotelu Skansen Conference & Spa znajduje się część hotelowo-restauracyjna, która zapewnia noclegi w nowocześnie zaaranżowanych pokojach i apartamentach w stylu skandynawskim dla 150 osób. Na parterze obiektu znajduje się także część rekreacyjna składająca się z zespołu basenów i odnowy biologicznej. Woda, jako jeden z żywiołów obecnych w tradycyjnej kulturze ludowej, symbolizuje odrodzenie i nowe życie. Zgodnie z tą symboliką, gwarantujemy Państwu głębokie chwile relaksu, dzięki którym na nowo odrodzą się Państwa siły witalne.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pokoje 2-osobowe, jak i studia z antresolą, które pozwalają na komfortowy pobyt 3-4, a nawet 6 osobowej rodziny oraz niezwykle przestronne pokoje przystosowane do pobytu osób niepełnosprawnych. Pokoje dwuosobowe znajdują się na 1 piętrze budynku, a pokoje rodzinne na 2 piętrze. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówki.

Dzięki panoramicznym oknom sięgającym od podłogi do sufitu wszystkie pokoje są w naturalny sposób doświetlone, a otaczający budek las wręcz przenika do pomieszczeń. Na ścianach pokoi oraz korytarzy znajduje się barwny motyw mazowieckich lasów harmonizujący z okoliczną przyrodą, a cały budynek hotelowy został wykończony drewnem. Na parterze znajduje się restauracja hotelowa, w której serwowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

Hotel SKANSEN Conference & Spa posiada pokoje przystosowane do potrzeb Gości niepełnosprawnych – prosimy o kontakt z recepcją Hotelu w celu potwierdzenia dostępności.

Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00.


Parking niestrzeżony, płatny. Opłata dla Gości hotelowych: 20 zł/auto osobowe, 50 zł/autobus

Pokój Standard
Pokój SUPERIOR
Apartament
Apartament De LuxNewsletter Newsletter